„Bogać się, kiedy śpisz”, Ben Sweetland
Jak osiągnąć bogactwo i szczęście wykorzystując moc twórczego umysłu?
Uwaga: możesz bezpowrotnie zmienić swoje życie!
Strona głównaOpinie czytelnikówSpis Treści ebookaDarmowy fragment

 

Opinie

Książka "Bogać się, kiedy śpisz" otrzymała ocenę: 5,63/6 przy 202 głosach. Aby dowiedzieć się czego dotyczy książka zapraszam na stronię główną.

"Ta książka zmieniła moje życie. Zawsze podejrzewałem, że to co osiągnąłem do tej pory, to nie może być szczyt moich możliwości ale nigdy nie wiedziałem, jak się o tym przekonać i, co najważniejsze, jak to zmienić. Dzięki autorowi dosłownie w tydzień zmieniłem swoje podejście do wielu spraw i co najważniejsze i najpiękniejsze - wiem, że to dopiero początek tej wspaniałem drogi i mojego nowego, ze wszech miar lepszego życia. Gdybym mógł dałbym 7 punktów a tak ... tylko szóstka:)"
Robert Mazurek, Dyrektor Finansowy w amerykańskiej firmie

""Bogać się kiedy śpisz", to fantastyczna książka która odmieni każdy aspekt Twojego życia. Pomoże w problemach w pracy i życiu osobistym, pozwoli Ci w pełni korzystać z dobrodziejstw życia, z których, nie wiedzieć czemu, do tej pory nie potrafiłeś w pełni skorzystać. To ksiązka, która zmieni całkowicie Twoje postrzeganie otaczającej Cię przestrzeni oraz nauczy czerpania z niej tego o czym tylko zamarzysz. Jeśli tylko jest coś co chciałbyś osiągnąć, to po tej lekturze nauczysz się jak to zrobić. To pierwszy stopień do zmian w Twoim życiu, do zmian na lepsze. Jeśli tylko jesteś gotowy na NIEODWRACALNE zmiany (bo kto chciałby się cofać), to już teraz kliknij KUP TERAZ i właśnie teraz ODMIEŃ SWOJE ŻYCIE NA ZAWSZE. Kimkolwiek dzisiaj jesteś i kimkolwiek chciałbyś być jutro...gorąco polecam."
Daria Sulikowska, Asystent działu sprzedaży

"Bardzo wartościowa i merytoryczna książka. Czyta się ją przyjemnie i płynie z niej mnóstwo pozytywnej energii. Polecam każdemu kto marzy aby zostać milionerem, lecz w siebie nie wierzy."
student

"Jeżeli chodzi o wrażenie dotyczące tej książki, to powiem tylko tyle że dobrze ze trafiła ona w moje ręce tak szybko :) będę wdzięczny do końca życia pewnej osobie która dała mi jedną książkę a w niej znalazły się tytuły kolejnych książek :) i tak się to zaczęło :) mam nadzieję że coraz więcej ludzi zacznie sięgać po takie lektury :)

Pozdrawiam i zachęcam do czytania. Możecie mi wierzyć że te pieniądze które wydacie na tą książkę będą jedną z najlepszych inwestycji waszego życia. Dla mnie ta książka ma wartość nieokreśloną żadną sumą. "
Rafał Wiatr, 24-latek, mega pozytywnie nastawiony do życia

"Książka ta uczy jak myśleć i jakimi wartościami się kierować idąc przez życie. Warto przeczytać kilkakrotnie i wracać do niej co jakiś czas :)"
Sylwester Małysz, Interesuję się Informatyką

To tylko 5 wybranych opinii ebooka: "Bogać się, kiedy śpisz". Jeśli chcesz, możesz zapoznać się z treścią tej książki bez ponoszenia opłat - zobacz darmowy fragment (również w wersji aduio) lub wróć na stronię główną.

Tak, zamawiam 395-stronnicową publikację "Bogać się, kiedy śpisz".

Wybieram wersję:
Ebook (PDF), 27,00 zł
Książka + pdf gratis, 37,00 zł (z wysyłką)
Audiobook (MP3), 30,00 zł
Audiobook na CD + mp3 gratis, 39,00 zł (z wysyłką)
* Zakupy są bezpieczne. Kupujesz wprost od wydawnictwa.